بیماری های آب کدامند ؟
شاید بخواهید بدانید بیماری های آب کدامند یا دلایل آلوده شدن آب چیست ؟ و نوشیدن آب آلوده چه عواقب منفی برای سلامتی انساندارد ، نوشیدن آب آلوده جدای از آنکه برای انسان کشنده و بیماری زا است برای سایر جانداران و گیاهان نیز می‌تواند مضر باشد بهنحوی که محصولات یک مزرعه کوچک گلخانه ای بدون استفاده از آب تمیز و تصفیه در معرض خطر نابودی قرار خواهد گرفت ازاین رو بیشتر صاحبان گلخانه های کوچک و بزرگ از سیستم دستگاه تصفیه آب مناسب برای پرورش گیاهان و محصولات میوه ایخود استفاده می‌کنند .
از مهمترین آلاینده های آب می‌توانیم به نقش نیترات اشاره کنیم ، در واقع نیترات بالا می‌تواند برای سلامتی انسان خطرناک باشد و دربرخی مواقع مرگ آور ، مقدار مجاز نیترات در آب های آشامیدنی به ازاء هر لیتر برابر با 0/9 میلی گرم می باشد و بیشتر از اینمقدار می‌تواند مشکلاتی را برای سلامتی رقم بزند . مقدار بالای آن برای کودکان و مادران شیرده و نوزادان بسیار خطرناک است وپیشنهاد می‌شود حتما از آب تمیز تصفیه استفاده شود . جوشاندن آب علیرغم تصوری که در ذهن خیلی از مردم است باعث حذفآلودگی های آب نمی شود و برخی از بیماری های خطرناک و مواد سمی درون آب باقی می مانند از این روی جوشاندن آب آلودهتوصیه نمی شود و پیشنهاد می کنیم حتما از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید .

 

گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده اراِئه خدمات در زمینه های
*فروش عمده دستگاه تصفیه آب سافت واتر
*فروش فوق العاده تصفیه آب پیوریتک 
*فروش ویژه دستگاه تصفیه آب آرتک
*نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب در شیراز 
*فروش دستگاه تصفیه آب سی سی کا
*فروش انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب
*فروش انواع دستگاهای تصفیه آب خانگی
* فروش انواع تصفیه آب صنعتی 
*تصفیه آب استخر  
*ارسال رایگان در استان فارس
*سرویس دوره ای
*گارانتی و خدمات پس ازفروش 
*پاسخگویی بموقع و پیگیری مشکلات پس از نصب دستگاه
*فروش و نصب و خدمات پس از فروش تصفیه آب در شیراز 
*اطلاع رسانی در زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب به خریداران عزیز

کارشناس فروش نعمتی :09175956589

آدرس:شعبه 1- شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی نبش کوچه طبقه2واحد 4
شعبه 2- شیراز بلوار صنایع بعد از شهرک آرین به سمت گلستان روبروی شیمی گیاه بعد از کوچه دکتر حسابی نبش کوچه28/1


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
تورانیان - تاریخ آذربایجان و ترکان یادداشت شاید یه راهی باشه درب چوبی و درب ضد سرقت وارش عایق رنگی استخر و منابع آب آشامیدنی و فروش رنگ استخری ضد جلبک CRM Evolution فروش اقساطی مبلمان در کرج معرفی بهترین برنامه های اندروید و کامپیوتر سپتیک تانک انواع نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل